Biblioteka MP


W poszukiwaniu światła. Opowieść o Marii Skłodowskiej - Curie - NOWOŚĆ!

Więcej…Anna Czerwińska-Rydel - muzyk, pedagog, autorka książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej i społecznej, redaktor naczelna czasopisma "Mały Pielgrzym". Jako autorka współpracuje ze znakomitymi ilustratorami i grafikami oraz z wieloma wydawnictwami.


Anna Czerwińska-Rydel na stałe pracuje z dziećmi, młodzieżą i studentami prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne oraz terapeutyczne.
"W poszukiwaniu Światła" to pierwsza część jej autorskiej serii o wielkich ludziach.

Więcej…
 
Jaśnie Pan Pichon - rzecz o Fryderyku Chopinie

Więcej…Książka, którą trzymacie w rękach, ukazuje czasy Fryderyka Chopina, przybliża jego postać - zabiera Czytelnika w podróż śladami rodziny i dzieciństwa wielkiego kompozytora. Czyż można bowiem poznać kogoś, nie sięgając do jego korzeni?

Więcej…
 
Tajemnica Matyldy

Więcej…Anna Czerwińska - Rydel - z wykształcenia muzyk i pedagog, jest autorką około 200 radiowych audycji muzycznych i bajek dla dzieci, które prowadziła na antenie Radia Eska - Nord. Przez siedem lat pracowała jako wykładowca w Instytucie Pedagogiki UG. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne i terapeutyczne.

Więcej…
 
Marzenie Matyldy

Więcej…"Marzenie Matyldy" - druga część historii o Matyldzie, niezwykłej dziewczynce grającej na skrzypcach - to książka o potrzebie miłości, bliskości i niezwykłej sile muzyki, dzięki której rzeczywistość nabiera zupełnie innego wymiaru.

Więcej…
 
Sekretnik Matyldy

Więcej…Niezaprzeczalnym walorem historii o Matyldzie jest jej pozytywny przekaz: autorka w swoich książkach promuje tzw. wartości ponadczasowe - miłość poszukiwanie prawdy, szacunek dla sztuki i religii. Jednocześnie pozwala czytelnikom uwierzyć, że ludzie są z natury dobrzy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama