07/2011


Sakrament namaszczenia chorych

Więcej…Sakrament namaszczenia chorych może przyjąć osoba poważnie chora lub osłabiona przez wiek. Do tego sakramentu można przystępować wiele razy, jeśli jest taka potrzeba.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat sakramentu namaszczenia chorych, przeczytaj cały tekst w Małym Pielgrzymie.

 
Quiz

Więcej…Słoneczne, upalne dni - taka pogoda kojarzy się z wakacjami.

Podczas letnich miesięcy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, korzystając z ciepłych promieni opalających nas na czekoladowy kolor. Dzięki słońcu nasz organizm wytwarza niezbędną przy budowie kości witaminę D.

Więcej…
 
JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 7, LIPIEC 2011)

Więcej…, a w nim tematy poświęcone WAKACJOM.

1."Bóg mówi do mnie" - to kącik, w którym rozważamy fragmenty Pisma Świętego. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy apostołowie też czasem odpoczywali i co z tego wynikło, przeczytaj opowiadanie ks. Wiesława.

Więcej…
 
WAKACYJNY NASTRÓJ

Więcej…To był już drugi tydzień wakacji, a wciąż padał deszcz. Poza tym wszystko układało się źle - rozchorował się dziadek i mama codziennie odwiedzała go w szpitalu, a tata miał bardzo pilną pracę, niemal nie wstawał od komputera. Na domiar złego Patyczek niechcący usłyszał rozmowę rodziców, z której wynikało, że nie mają pieniędzy, żeby wysłać go na wymarzony obóz piłkarski.

Więcej…
 
Wakacyjne czytanie

Więcej…Przed nami upragnione wakacje... Z pewnością nie możecie się już doczekać szalonych przygód, ciekawych spotkań, odpoczynku i dalekich podróży. Wszystko, o czym marzycie, spełni się w dzisiejszym Kąciku Książek. Musicie tylko dobrze przygotować się do czytelniczej wyprawy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama