JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 1, styczeń 2010)

, a w nim tematy poświęcone wierze, nadziei i miłości oraz bieżącym wydarzeniom.

1.    ?Bóg mówi do mnie? ? to nowy kącik, w którym rozważać będziemy fragmenty Pisma Świętego. Jeśli chcesz wiedzieć, do czego potrzebna jest nam wiara, nadzieja i miłość, przeczytaj opowiadanie ks. Wiesława.

2.    Jak wygląda droga do miłości? Czy jest kręta, czy pnie się pod górę i co jest na jej końcu? Opowiada o tym ks. Wojciech w kąciku ?Mały Pielgrzym na drodze?.

3.    ?Książki z wiarą, nadzieją i miłością? ? tym razem Aldona Szydłowska w kąciku ?Kocham Książki? pisze o tym, co warto czytać, aby nigdy nie stracić wiary i nadziei, a zawsze kierować się w życiu miłością.

4.    Anna Czerwińska-Rydel proponuje nowy cykl opowiadań ?Opowieści Babci Marianny?. Tym razem o? tańcu na lodzie.

5.    Czy Trzej Królowie, którzy uwierzyli, że gwiazda prowadzi ich do Boga i mieli nadzieję na spotkanie z Nim wiedzieli, że Bóg jest Miłością? Przeczytajcie opowiadanie Anny Marii Kolberg.

6.    W Małym Pielgrzymie pojawił się kolejny nowy kącik ? ?Po drodze?. Na jego łamach znana autorka wierszy dla dzieci ? Agnieszka Frączek, będzie opisywała miejscowości w Polsce o zabawnych nazwach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o takich miejscowościach, jak Pupki, Łapiguz, Ryczywół czy Bączki, czytaj z Małym Pielgrzymem kącik ?Po drodze?!.

7.    Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i ?Poznaj siebie?. Tym razem o tym, czym różni się zakochanie od miłości.

8.    Kiedyś ubiór nie był modą, a ludzie okrywali się skórami zwierząt? Co działo się potem? W nowym kąciku ?Nie szata zdobi człowieka? poznawać będziemy dzieje mody.

9.    Przez żołądek do serca próbuje nam trafić Mały Pielgrzym w nowym, kuchennym kąciku. Jeśli chcesz przygotować pyszny i prosty deser na Dzień Babci i Dziadka, zapoznaj się z przepisem Joli Domachowskiej i? do dzieła!

10.    ?Bobik and his friends? to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi i, czy Leo zachował się z miłością??
Przeczytaj.

11.    W krainach wiecznych lodów ciągle jest śnieg i lód. O Arktyce i Antarktydzie napisała dla Małgosia Biernat w kąciku ?Planeta Małego Pielgrzyma?.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama