JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 4, kwiecień 2010)

a w nim tematy dotyczące ZAUFANIA oraz ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.


1.    "Czy w każdej sytuacji warto ufać Bogu?" W kąciku "Pytanie do Eksperta", wyjaśnia nam tę kwestię Ksiądz Wojciech Węckowski.

2.    Mały Pielgrzym wędruje w różne strony. Jest ciągle w drodze. Tym razem "w drodze do grobu Zmartwychwstałego Pana Jezusa".

3.    "Zaufać książce" - Aldona Szydłowska w kąciku "Kocham Książki" pisze o publikacjach poruszających temat zaufania, ufności i tego, co z tego zaufania wynika.

4.    Co to jest szklana harmonijka? Babcia Marianna opowiada o tym w kąciku Anny Czerwińskiej-Rydel

5.    Co nam mówi Jezus Miłosierny? O symbolach tego niezwykłego obrazu pisze Anna Maria Kolberg

6.    W kąciku "Po drodze" znana autorka wierszy dla dzieci - Agnieszka Frączek, pisze o śniadaniu w Bocianie. .

7.    Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i "Poznaj siebie". Tym razem sprawdź, czy jesteś osobą godną zaufania.

8.    "Smukłe jak gotyckie wieże" - to opowieść o modzie w czasach średniowiecza. W kąciku "Nie szata zdobi człowieka" Małgosia Biernat opisuje dzieje mody.

9.    Przez żołądek do serca próbuje nam trafić Mały Pielgrzym w nowym, kuchennym kąciku. Tym razem Jola Domachowska zdradza nam przepis na muzycznego mazurka dla Fryderyka Chopina. Rok 2010 to rok tego właśnie kompozytora!.

10.    "Bobik and his friends" to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi? Czy może on zaufać pogodzie?

11.    W kąciku "Planeta Małego Pielgrzyma" o tajemniczej Wyspie Wielkanocnej napisała Małgosia Biernat.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama