JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 6, czerwiec 2010)

a w nim tematy dotyczące DZIECI.

1."Dlaczego Pan Jezus powiedział, żeby wszyscy byli jak dzieci?" W kąciku "Pytanie do Eksperta", wyjaśnia nam tę kwestię Ksiądz Wojciech Węckowski.

2.Mały Pielgrzym wędruje w różne strony. Jest ciągle w drodze. Tym razem "w drodze na nabożeństwo czerwcowe".

3."Dziecięcy świat w książkach" - Aldona Szydłowska w kąciku "Kocham Książki" pisze o publikacjach pisanych dla dzieci, które przedstawiają niezwykłych małych bohaterów.

4.Kto wymyślił pierwszą lalkę? Babcia Marianna opowiada o tym w kąciku Anny Czerwińskiej-Rydel

5.Serce. O symbolu, jakim jest Serce Pana Jezusa pisze Anna Maria Kolberg

6.W kąciku "Po drodze" znana autorka wierszy dla dzieci - Agnieszka Frączek, pisze wiersze o kolejnych ciekawych miejscowościach. .

7.Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i "Poznaj siebie". Tym razem sprawdź, jak korzystasz z czasu dzieciństwa?

8."Jak kiedyś ubierano dzieci" - to opowieść o modzie dla dzieci. W kąciku "Nie szata zdobi człowieka" Małgosia Biernat opisuje dzieje mody.

9.Przez żołądek do serca próbuje nam trafić Mały Pielgrzym w nowym, kuchennym kąciku. Tym razem Jola Domachowska zdradza nam przepis na truskawki na chmurce.

10."Bobik and his friends" to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi? Czy uda się jego wyprawa z tatą??

11.W kąciku "Planeta Małego Pielgrzyma" o tym kto jest podobny do swojego tatusia napisała Małgosia Biernat.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama