JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 7, lipiec 2010)

a w nim tematy dotyczące PODRÓŻY.

1."Podróże w Piśmie Świętym". W kąciku "Bóg mówi do mnie", o niezwykłych, biblijnych podróżach opowiada nam Ksiądz Wiesław Szlachetka.

2.Mały Pielgrzym wybiera się na wakacje. Co go czeka? Jak będzie podróżował i co wydarzy się po drodze? Opowiada o tym Ksiądz Wojciech Węckowski.

3."Książkowe podróże małe i duże" - Aldona Szydłowska w kąciku "Z biblioteki Małego Pielgrzyma" pisze o książkach, które opowiadają o wakacyjnych przygodach i o tych, które warto zabrać ze sobą w podróż i na wakacje.

4.Podróże Mozarta to pierwsza opowieść z cyklu Muzyka i coś jeszcze? O muzyce, kompozytorach, ciekawych instrumentach i tajemniczych nutach pisze Anna Czerwińska-Rydel

5.Kto wymyślił pierwszą drogę. O tym, że Jezus jest Drogą pisze Anna Maria Kolberg.

6.W kąciku "Po drodze" znana autorka wierszy dla dzieci - Agnieszka Frączek, pisze wiersze o kolejnych ciekawych miejscowościach. .

7.Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i "Poznaj siebie". Tym razem sprawdź, co niesiesz ze sobą w drodze przez życie.

8."Moda na podróż" - W kąciku "Nie szata zdobi człowieka" Małgosia Biernat opisuje dzieje mody.

9.Cuda i dziwy to nowy, eksperymentalny kącik Małego Pielgrzyma. Tym razem Jola Domachowska zdradza nam sposób na animację.

10.?Bobik and his friends? to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi? W jaką podróż wybrał się z Leo?

11.W kąciku ?Planeta Małego Pielgrzyma? o niezwykłej podróży po nowe życie napisała Małgosia Biernat.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama