JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 9, wrzesień 2010)

a w nim tematy dotyczące SZKOŁY.

1.W kąciku "Bóg mówi do mnie" Ksiądz Wiesław Szlachetka opowiada o Jezusie Nauczycielu.

2."Symbole chrześcijaństwa" - to nowy kącik, w którym Anna Maria Kolberg wyjaśnia symbolikę naszej wiary. Tym razem o tym, czego można się nauczyć z księgi Pisma Świętego.

3."Książki o szkole" - Aldona Szydłowska w kąciku "Kocham Książki" zachęca do czytania książek, których akcja rozgrywa się w szkole?

4.Muzyka i? coś jeszcze - to kolejny nowy kącik w małym Pielgrzymie. Anna Czerwińska-Rydel opowiada w nim o muzyce i nie tylko. Tym razem o wielkim nauczycielu małego Chopina.

5.Mały Pielgrzym w drodze do? szkoły. To kącik, w którym Ksiądz Wojciech Węckowski opisuje przygody i wędrówki Małego Pielgrzyma.

6.W kąciku "Po drodze",  znana autorka wierszy dla dzieci - Agnieszka Frączek, pisze wiersze o kolejnych ciekawych miejscowościach. Tym razem - Brody :)

7.Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i "Poznaj siebie". Tym razem sprawdź, czy umiesz się uczyć?

8."Mundurki szkolne" - to opowieść o modzie dla dzieci. W kąciku "Nie szata zdobi człowieka" Małgosia Biernat opisuje dzieje mody.

9.Cuda i dziwy dzieją się w nowym kąciku Małego Pielgrzyma. Tym razem Jola Domachowska zdradza nam pomysł na magiczny balon.

10.Czy nauka jest przyjemnością? "Bobik and his friends" to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi?

11.W kąciku "Planeta Małego Pielgrzyma" o tym jak poznajemy świat napisała Małgosia Biernat.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama