JUŻ JEST! NAJNOWSZY NUMER MAŁEGO PIELGRZYMA (nr 12, grudzień 2010)

a w nim tematy dotyczące DAWANIA I OBDAROWYWANIA.

 

1.W kąciku "Bóg mówi do mnie" Ksiądz Wiesław Szlachetka opowiada o tym, co przynosi nam w darze nowonarodzony Jezus.

2."Symbole chrześcijaństwa" - Anna Maria Kolberg wyjaśnia symbolikę naszej wiary. Tym razem o tym, co symbolizuje narodzenie pana Jezusa.

3."Książki o dawaniu" - Aldona Szydłowska w kąciku "Kocham Książki" zachęca do czytania książek, których akcja rozgrywa się w szkole?

4.Muzyka i? coś jeszcze - Anna Czerwińska-Rydel opowiada o muzyce i nie tylko. Tym razem o muzycznych dedykacjach i prezentach.

5.Mały Pielgrzym w drodze do? stajenki. To kącik, w którym Ksiądz Wojciech Węckowski opisuje przygody i wędrówki Małego Pielgrzyma.

6.W kąciku "Po drodze",  znana autorka wierszy dla dzieci - Agnieszka Frączek, pisze wiersze o kolejnych ciekawych miejscowościach. Tym razem - Ciopan :)

7.Rozwiąż psychotest opracowany przez Monikę Łosowską i "Poznaj siebie". Tym razem sprawdź, czy umiesz się dzielić i obdarowywać innych?

8."Cuda i dziwy dzieją się w nowym kąciku Małego Pielgrzyma. Tym razem Jola Domachowska zdradza nam pomysł na skonstruowanie góry lodowej.

9.Czy bardziej lubię dawać prezenty, czy je dostawać? "Bobik and his friends" to zabawna historyjka obrazkowa pomagająca w poznawaniu języka angielskiego. Co tym razem przydarzyło się Bobikowi?

10.W kąciku "Planeta Małego Pielgrzyma" o zwierzętach ze schroniska.

 

Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama